середа, 8 квітня 2026 р.

 

Як організувати контроль і долати освітні втрати наприкінці року

Сьогодні “освітні втрати” — це не просто термін із методичних рекомендацій, а щоденний біль українського вчителя, управлінця та батьків. Кожна повітряна тривога, вимкнення світла чи вимушена дистанційка залишають прогалини в знаннях дітей, які неможливо ігнорувати.
Наприкінці навчального року перед шкільною спільнотою постає надважке завдання: як об’єктивно виміряти ці втрати і допомогти дітям їх компенсувати? Як разом перетворити моніторинг на реальний інструмент допомоги кожній дитині?

Читати далі

Немає коментарів:

Дописати коментар

  Вперше в історії: українські школярі здобули всі призові місця на Gizmos Europe STEM Competition                                  2025–2...